Zápis a přijímání dětí

aneb kdo je zralý pro ZaHRAdu?

 

Milé děti, vážení rodiče,

zveme Vás na zápis do základní školy ZaHRAda, který proběhne v pátek 12. února od 14 do 16:00. Adresa je Riegrova 312, Tišnov.

Zápis bude probíhat jako pestrý jarmark činností všeho druhu navázaných na jednotlivé koutky školy – dílna, badatelna, ateliér, studovna, herna a zašívárna. Můžete je společně vyzkoušet všechny, některé, nebo jen jednu. Zralost v ZaHRAdě znamená prostě hravost a chuť poznávat.

S sebou, prosím, přineste občanský průkaz, případně kopii rodného listu dítěte a nejlépe vyplněnou přihlášku (Můžete ji sice vyplnit na místě, ale…).

V případě vašeho zájmu je možné se kontaktovat s ředitelem – Milanem Růžičkou – získat bližší informace, přijít se podívat do školy. Telefon je 777 645 919, mail info@skolazahrada.cz

ZaHRAda na vlastní kůži

2. a 3. února jsme pro vás přichystali možnost zažít si ZaHRAdu na vlastní kůži. Je potřeba se dopředu přihlásit na telefonu nebo e-mailu výše. Kapacita je 5 rodin (rodič a dítě).

Úterý 2. 2. – běžný den ve škole.

Můžete přijít na 8:00 do školy, zažijete „běžný“ den ve škole. Odejít můžete buď kolem 11 hod., kdy začínáme pracovat individuálně nebo až po závěrečném kruhu ve 12:30. Nezapomeňte svačinu, přezůvky a něco na psaní.

Středa 3. 2. – lesní den.

Sraz je opět v 8:00 ve škole, zažijete „lesní den“. Počítejte s pobytem venku za každého počasí a koncem kolem 13:00. Nezapomeňte velkou svačinu, termosku a dobře se obléci.

Přihlášku a další informace najdete také na facebooku www.facebook.com/skolazahrada

Těšíme se na všechny.

obrazek_na_co_se_tesis_sepia_resize

 

Komentáře jsou zakázány.